Teknik Servis

Önbilgi: Teknik servis hizmetimiz sadece kayıtlı öğrencilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Öğrencilerimizin dışında hizmet vermemekteyiz.

Teknik Servis hizmetlerimiz kapsamında enstrüman bakımı ve tamiri hizmetleri verilmektedir. Servis hizmetimiz ücretsiz değildir. Gerekli olacak parçalara ait bedeller tahsil edilirken, işçilik ücretlerimiz piyasanın %40’ından daha azdır.

Kurumumuzda tüm öğrencilerimize teknik servis verilmektedir. Kayıtlı tüm öğrencilerimizin kayıtlı kaldıkları süre boyunca gitar ve davullarının bakımı ve arızalarının onarımı uzman kadromuz tarafından yapılabilmektedir.

Enstrümanlarınız Ağır kazalar geçirmiş olsa dahi servis kapsamında bakıma tabi tutulmaktadır. Servise alınan enstrümanlar en hızlı şekilde onarılmakta ve iade edilmektedir. Ancak yoğunluğa ve arızanın ağırlığına göre teslim süresi değişebilmektedir.

Teknik servisimiz, tüm marka ve model gitar ve davullara bakabilmektedir. Garanti süresi devam eden enstrüman ve ekipmanlarınız için satın aldığınız yerle görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Uzman Hizmet

Enstrümanlarınızın bakımı Uzman kadromuz tarafından profesyonel anlayışla yapılmaktadır.
teknik servisÖrneğin ahşap tamiri Ankara Mobilyacılar Sitesindeki servis istasyonumuzda yapılırken, Elektronik bakımı Küçükesat Elektronik İstasyonunda, Ağır arızalar ve özel çözümler ve markaya özel bakımlar, İzmir Çankaya İstasyonunda Yapılmaktadır.

Servis personelimiz İşinde uzmandır. Yukarıda değindiğimiz gibi işinin uzmanı olmayan personel asla enstrümanınıza el süremez arıza tespiti ve yapılacak işlem ilk kayıtta belirlendikten sonra ilgili birimlere aktarılır.

Öğrencilerimizin garanti işlemleriyle ilgili enstrüman seçim ekibimiz bilgi vermektedir. Dilerseniz sizin için garanti koşullarını kontrol edebilir, arızanın kapsam dahilinde olup olmadığını size bildirebiliriz. Hatta dilerseniz sizin için ürünün servis takibini yapabilir, gerekli olması halinde süreci hızlandırmak için gerekli çalışmaları yapabiliriz.

Dante Müzik Kursu, Milli menfaatlerimizi gözeterek en az maliyetle en fazla fayda sağlamaya yönelik servis hizmeti verir. Gereksiz harcamadan kaçınır, yeniden satın alma yerine bakım ve onarıma teşvik eder. Bu kapsamda Her yıl milyarca dolar olan döviz çıkışımızı bir nebze olsun azaltmak en azından kendi çapımızda dövizin yurdumuzda kalmasına çalışmaktayız.

Lütfen Eskiyeni Atmayın, Bize getirin Çalıştıralım…

Share Button