Geçici Enstrüman Tedariki

Geçici enstrüman tedariki hizmetimiz kapsamında, kurumumuza kaydolan öğrencilerimize, depozit karşılığı geçici enstrüman verilmektedir. Hizmetin amacı, kendini denemek isteyen öğrencilerimiz için bir süreç oluşturup, enstrüman satın almadan kendilerini denemelerini sağlamaktır. Hizmetimiz kapsamında bazı enstrümanları yedek olarak tedarik edememekteyiz. Özellikle Bateri ve Piyano gibi taşınması zor enstrümanlar geçici olarak verilmemektedir. Ayıca Flüt ve diğer nefesli enstrümanlar da sıhhi koşullar nedeniyle yedek olarak verilmemektedir. Hizmet kapsamında verilebilecek enstrümanlar stoklarla sınırlı olduğundan hizmet taahhüdümüz sınırsız değildir. Eğer stoklarımızdaki tüm enstrümanlar yedek olarak verilmiş ise, size bir yedek sağlayamayabiliriz. Bu noktada ilgili müşteri danışmanından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pekiyi Piyano veya Bateri Çalanlar ne yapacak?

Bu enstrümanları çalan ve kendini deneme süreci geçirmek isteyen öğrencilerimiz, sınıflarımızı sınırsız olarak kullanabilirler. Ancak elbette bu egzersiz saatleri sınıfların boş olduğu zamanlara isabet etmek durumunda olacaktır. Yani kullanmak istediğiniz sınıf için telefonla randevu alabilirsiniz.

Depozit miktarı nedir? Depozit koşulları nelerdir?

Klasik gitar, keman, mandolin ve saz enstrümanlarının depozit miktarı 100USD, Çello, Elektro Gitar, Org, Bass gitar, Akustik Gitar enstrümanlarının depozit miktarı ise 200USD’ dir. Geçici tedarik için hiç bir ön koşul bulunmamaktadır. Öğrencimiz olmanız yeterlidir.

Geçici tedarik süresi ne kadar?

Geçici tedarik süremiz normal koşullarda 4 haftadır. Ancak bazı durumlarda süre 4 hafta daha uzatılması mümkündür.

Ödediğiniz depozit için hiç bir kesinti uygulanmamaktadır. Yalnızca kasti olarak zarar verilen ekipmanların tamir veya yenileme bedeline aktarılır. Ne yazık ki enstrümanı düşürmek, çarpmak vb. durumlar kasıt kapsamında değerlendirilecektir. Bunun dışındaki haller normal kabul edilir.

Share Button