Karakalemden yağlı boyaya kadar tüm renklerle işlediğimiz derslerimizdir. Gerek hobi, gerekse mesleki ihtiyaçlara yönelik ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık amaçlı derslerimiz bulunmaktadır. Derslerimize katılım için yaş sınırı bulunmamaktadır.
Dijital ve analog fotoğrafçılığı kpmle ele alıyoruz. Sadece kameralar ve özelliklerini değil, karanlık odada baskı yapmayı da öğrendiğiniz derslerimizde, mekanik, elektronik, dijital olmak üzere her klasmanda fotoğraf çekecek ve baskı yapacağız.
Çoğunlukla video edit üzerine eğitimler verilen derslerimizdir. Video düzenleme ve amatör film merakı olanlar için biçilmiş kaftan buna denir.
Foto-grafik yazılımları kullanarak grafik tasarımı yapmayı öğrendiğimiz derslerimizdir. Bu derslerimizde fotoğraf ve film alanlarına ait, foto edit ve ilüstrasyon gibi konulara da girilmektedir. Grafik tasarım derslerinde resim teknikleri işlenmez, dijital çalışmalar yapılacaktır.
Anadolu insanının hiç de yabancı olmadığı el sanatları günden güne etkinliğini yitirsede, biz medeniyetin ilk sanatını yalnız bırakmayacağız. El sanatları derslerimizde, yaşadığımız çevrenin bize sunacağı her şey ile sanatsal eserler yapacağız.
Share Button