Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu, Klasik Gitar Kursu, Pop Gitar Kursu, Bass Gitar Kursu, Flamenko Gitar Kursu, Jazz ve Blues Gitar Kursu ve Akustik Gitar KursuGitar Kursu programlarımız, Elektro Gitar Kursu, Klasik Gitar Kursu, Pop Gitar Kursu, Bass Gitar Kursu, Flamenko Gitar Kursu, Jazz ve Blues Gitar Kursu ve Akustik Gitar Kursu olmak üzere 7 gruba ayrılmaktadır.

Elektro Gitar Kursu, Jazz ve Blues Gitar Kursu Programlarımız birebir, 2 kişilik ve 3 kişilik gruplarda alınabilmektedir.

Akustik Gitar Kursu, Klasik Gitar Kursu, Pop Gitar Kursu ve Flamenko Gitar Kursu programlarımız yine birebir veya 6 kişilik gruplarda alınabilmektedir.

Bass gitar kursu programımız ise sadece birebir ders biçiminde alınabilmektedir.

Gitar kursu Ankara ili sakinlerinin en çok tercih ettiği hobi programıdır. Bu sebeple kurumumuzda bu eğitim dalına özel olarak yüksek kontenjan ayrılmakta ve alanında uzman eğitimciler atanmaktadır.

Derslerimize dilediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. Grup derslerimize kaydolurken grup yeter sayısını beklemeniz gerekiyor olsa da birebir dersler için belli bir bekleme süresi bulunmamakta, kaydolup hemen eğitimlere başlayabilmektesiniz.

Grup derslerimizde azami bekleme süresi 2 hafta olarak tahmin edilmekte olup, çoğu zaman çok daha kısa sürede grup yeter sayısına erişilmektedir.

Çok avantajlı fiyatlarla derslerimize kaydolmak için hemen bizi arayın.

Share Button