Fiyatlar

Dante Müzik Kursu maliyet odaklı optimum fiyat politikası strateji izlemektedir. Yani, fiyatlar diğer kurumların fiyatlarına; piyasa rekabetine göre değil, bizim maliyetlerimize oranlayarak bulduğumuz en düşük ücrete tekabül etmektedir.

Asla fiyatlar şişirilip, daha sonra indirim yapılıyor gibi yapılmamaktadır. Ayrıca hem fiyatlarımız, hem de indirim oranlarımız beyan edilmekte ve herkese eşit olarak uygulanmaktadır. Fiyatlarımız da buradan beyan etmekte hiçbir sakınca görmüyoruz.

Dante Müzik Kursu yüksek standartlarda hizmet vermek için bütün imkanları seferber eder. Bu yönde gerekli olan her sınır zorlanır. Eğitimcilerimizin vasıflarından, ekipmanlarımızın kalitesine hatta tuvaletlerimizde kullandığımız sıvı sabunun markasına kadar her detayı ince eleyip sık dokuyoruz.

Elbette bunu yaparken müsrif bir anlayış sergileyip, dekorasyon maliyetlerini fiyatlarımıza yansıtmıyoruz. Örneğin bizim için önemli olan, mermer ve granitle bezenmiş bir ortam değil, hijyenik, ferah ve ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir ortamdır. Bu sebeple maliyetlerimizi belirlerken gereksiz masraflar yapmamaya dikkat ediyoruz.

Ancak ana kalemlerimiz yeterince büyük olduğundan fiyatlarımız da zaman zaman piyasa’ nın üzerinde olabilmektedir. Emin olunuz ki, kurumumuz ödeyeceğiniz ücretin tam karşılığını vermek için an be an çalışmaktadır.

Share Button