Elektro Gitar Dersi

elektro gitar dersi

Elektro Gitar Dersi Kayıtlarımız başlamıştır. Dilerseniz birebir, dilerseniz 3 veya 2 kişilik gruplarda elektro gitar dersi almak için hemen bizi arayın.

Üstelik inanamayacağınız özel fiyatlar sizi bekliyor.

Deneyimli eğitimciler tarafından verilmekte olan derslerimiz, size hayatınız boyunca size eşlik edecek bir yeti sunmakta.

Elektro gitar dersi almak için hiç bir şart veya koşul yok. Başka gitar türleri çalmış olmanız da gerekmiyor. Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Gruplarımız için gün ve saatleri öğrenebilir veya size uygun birebir ders saatini talep edebilirsiniz.

Aramadan önce fikir sahibi olmak isterseniz elektro gitar dersi linkimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumumuzda her yaştan öğrenci için uygun gruplar veya birebir dersler sunulmaktadır. Elektro gitar dersi alabilmek için asgari koşul, 10 yaşından büyük olmaktır. Üst yaş sınırı bulunmayıp, her yaştan öğrenci kabul edilebilmektedir.

Özellikle yetişkinlerin derslere katılmak konusunda endişeleri vardır. Bu durum yersizdir. Kurumumuzda 50’li yaşlarında öğrenciler dahi bulunmaktadır.

Siz yeter ki isteyin. Biz Öğretiriz…


Elektro Gitar Dersi almalı mıyım? Acaba çalabilir miyim?

Bu soruya kendi kendinize cevap vermeniz çok güçtür. “bende hiç yetenek yok” şeklinde bir yaklaşım oldukça yanlıştır. Müzik ile ilginiz daha önce enstrüman boyutunda olmadıysa buna karar vermemelisiniz. Biz dahi basit yetenek testleri ile buna karar vermeyiz. Elektro Gitar Dersi almaya başladığınız ilk ay deneme ayıdır. Ay sonunda öğrenciye değerlendirme raporu sunulur. Bu sunum tamamen tavsiyedir. Örneğin yetenek düzeyiniz düşük diye sizi kurstan uzaklaştırmayız, ancak devam etmemenizi önerebiliriz.

Bir diğer durum ise tamamen bir imkansızlık olması halidir. Fiziksel bir yetersizlik veya kabul edilemez derecede düşük bir müzikal yetenekle karşılaşmamız halinde sizi derhal uyarır ve ders kaydınızı sileriz. Bu durum bir opsiyon değildir. Enstrüman çalması tamamen imkansız olan öğrenciyle ders yapmaya devam etmeyi bir çeşit kötü niyet farz ederiz ve size bu kötülüğü yapmayız. Zira herkes enstrüman çalacak diye bir koşul yoktur.

Sonuç olarak, eğitmenlerimiz tarafından ilk ay sonunda derse devamınızla ilgili olumsuz bir geri bildirim almadıysanız rahat olun, bu sizin mutlaka o enstrümanı çalabileceğinizi gösterir.

Derse kaydolmadan önce yetenek testi yapmıyoruz, çünkü pek çok kurumda uygulandığı şekliyle 15 dakikalık yetenek testleri genel bir bilgi verse de yanıltıcı olabilmektedir. Ayrıca testin yapılış şekli hiç müzikle uğraşmamış bir kimse için oldukça yabancıdır ve öğrenci adayı konuya adapte olana kadar test sona erer. Kaldı ki, yukarıda da değindiğimiz gibi, yetenek seviyeniz düşük de olsa belli düzeyde gitar çalabilirsiniz. Buna karar vermek için bir aylık bir süreci göze almanızı sizi, size tanıtmamıza izin vermenizi istiyoruz. Zira pek çok öğrenci ilk bir kaç derste abondone olup, daha sonra akıl almaz bir gelişme gösterebilmektedir.

İşte biz bu gelişimi görebilme ihtimalimizi değerlendirmek için bir aylık sürecinizi istiyoruz. Emin olun bu konuda samimiyiz. Olmayacak işe girişmeyiz. Karşılığında ne kadar para ödeyecek olursanız olun, size bir şeyler öğretmeden bu çatıdan çıkmanıza izin vermeyiz.


 

Bu Sayfa İçin Anahtar Kelimeler: elektro gitar kursu, elektro gitar dersi, özel elektro gitar dersleri, birebir elektro gitar eğitimi, modern elektro gitar kursu, blues elektro gitar dersi, jazz elektro gitar özel ders, blues enstrüman eğitimi, özel eğitim, elektro gitar öğrenmek, doğru metod ile gitar dersi, ankara gitar kursları, rock, hardrock, heavy metal, elektrik gitar dersi, elektrik gitar kursu, elektrik gitar eğitimi, distortion gitar, solo elektro gitar dersi, lead elektro gitar dersi, ritim gitar kursu, her türde müzik yapabilmek için, doğru eğitim, elektro gitar kursları

Share Button